בְּמָה אוּכַל לְעַזּוּר לָכֶם

הי שמי טוני, בעולם העסקים מכנים אותי טוני הזברה .
אשמח לשמוע מכם בְּמָה אוּכַל לְעַזּוּר לָכֶם?

הטיפ היומי

טוני הזברה

טוני זברה, מאסטר השיווק הדיגיטלי. עם קריירה המשתרעת על פני כמעט שלושה עשורים, טוני הוא מומחה ותיק בתחום הפרסום הדיגיטלי. ב-1994 הקים משרד פרסום דיגיטלי, שהפך מאז לאחת מהסוכנויות המובילות בענף.

התשוקה של טוני לטכנולוגיה מתחילה בימיו הראשונים כאחד מבוני אתרי האינטרנט הראשונים בישראל. במהלך השנים הוא חידד את כישוריו באמצעות מאות שעות של הכשרות והרצאות בתחום הדיגיטל, במתן שירות לסוכני ביטוח, עורכי דין, קוסמטראיות, רופאים, ועוד עסקים קטנים ובינוניים. באמצעות ניסיון זה, הוא השיג תובנות חשובות לגבי אופן הפעולה של עסקים שונים ומה נדרש כדי להשיג נראות דיגיטלית רווחית.

עם ניסיון רב וידע של עסקים רבים, טוני יודע להתאים את החשיפה הדיגיטלית הנכונה של כל עסק לעולם הדיגיטלי. הוא מבין שכל עסק הוא ייחודי, עם מערך אתגרים והזדמנויות משלו. מתוך מחשבה זו, הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי לפתח אסטרטגיה מותאמת שעונה על הצרכים הספציפיים שלו.

הצלחתו של טוני נעוצה ביכולת שלו לשלב מומחיות טכנית עם יצירתיות וחדשנות. הוא תמיד מחפש רעיונות וגישות חדשות שיעזרו ללקוחותיו להקדים את המתחרים.

כאב גאה לשני בנים, טוני מעריך עבודה קשה, מסירות והתמדה.

למה זברה

הכינוי זברה מגיע משני תכונות של הזברה שמאפיינות את צורת העבודה שלי

  • פסי הזברה הם ייחודיים כמו טביעת אצבע
  • יש בין הזברות ערבות הדדית מאוד אמיצה.

תכונות אלו חייבות להיות בכל עסק אם ברצונו להצליח. 

כל עסק הוא ייחודי בפני עצמו, אולם ככל שיקיים נטוורקינג שיתוף פעולה וערבות הדדית  יצליח יותר בג'ונגל העסקים קשה לשרוד לבד.

מה לא ידעתם על הזברה

החוקרים מציינים שעוברי הזברה מתחילים את התפתחותם ברחם כשהם שחורים, ובמשך גדילתם מופיעים הפסים הלבנים. 

התפתחות זו של צבעים, להישרדות כנגד מתקפות זבובי הסוס שמזהים שטחים חלקים והפסים מטעים אותם

הזברה חיה מהירה מאוד, יכולה להגיע למהירות של 60 קמ"ש

× הי לחץ לשיחת whtasapp