המלצות

הזמנתי סרטון תדמית אצל טוני 🌺 טוני הגיב במהירות לכל דרישה ולכל ושינוי. היה קשוב לצרכים שלי, הקפדה על הפרטים הקטנים, עד להפקת הסרטון לשביעות רצוני המלאה, בהמון אהבה 💚סבלנות 😎ופרגון 😍 טוני היקר תודה רבה רבה על הכל🙏
אורנה מגנזי
ריפוי בכח קבלי
ביקשתי מטוני להכין לי סרטון אנימציה. טוני היה קשוב לכל השגעונות שלי, והיו לא מעט, והסרטון היה מוכן תוך פחות מ- 24 שעות לשביעות רצוני. אז אם אתם רוצים סרטון אנימציה לקידום העסק שלכם ממליץ לפנות לטוני בהקדם.
ערן בליזובסקי
קסמים לעסקים
טוני יצר לי סרטון נהדר שאני שמחה וגאה בו מאוד. מעבר לכך - הזברה יצרה אותו במהירות, השירות אדיב מאוד והכל עם חיוך רחב. והמחיר... אין דברים כאלה. תודה רבה.
ענת מידן
הוצאת הספרים "מידן",
טוני היקר איש יצירתי בשיווק ופרסום, ועוד יותר אמן בעשייה. להצעות שלך קשה לי לסרב- מודה אני משוחדת! מפאת הנתינה היוצאת דופן בפגישה האישית בה הסברת לי כיצד לשפר את האתר לי, ובכך לקדם כניסה ושהייה באתר. להצעה לסרטוני אנימציה, הייתי כבר בשלה כי חיפשתי זה זמן מה דרך נוספת לקידום פרסום הקורסים שלי. היית קשוב, נענית לבקשות שלי, והצלחת "לדוג" בתבונה רבה את התוכן הרלוונטי לכל אחד מהסרטונים. תודה רבה! מחכה לרעיונות הבאים שלך, וכמובן אעדכן אותך בתוצאות בעקבות פרסום הסרטונים.
רחל סטיקלרו
האקדמיה לחשיבה אחרת
הזמנתי שני סרטונים מטוני אחד למדור לדור ואחד מהאוכל כמשחק . טוני שאל אותי כמה שאלות ועניתי לא שאני סומכת ובטוחה שהתוצאה תהיה מעניינת ומפתיע .טוני קיים את זאת בקפידה ,מקצועיות ואחריות . כל מי שרואה את הסרטונים מתלהב ומייד גם רוצה גם .תודה טוני על השירות והזמינות
יהודית לוטואק
טוני- אתה אלוף! לפני שהלכתי לישון שלחתי לטוני תמונות לסרטון אנימציה, בבוקר מצאתי סרטון מוכן אצלי בתיבת הדואר. מיד אני מזמינה סרטון גם לעסק השני שלנו. גם מחיר מצחיק וגם כל הסכום חוזר בקרדיטים - אין הגון מזה! תודה רבה אז יש גם סרטון שני- לשמורה 215 ,בית הקפה בטבע שלנו. טוני לא הסתפק בתמונות ובטקסט ששלחתי, נכנס לדף הפייסבוק שלנו , למד את העסק והאווירה והפך את הלוח הלבן ללוח צבעוני. פשוט יצירתי להפליא!
נירה גל
ידידותי סדנאות יצירה שאוהבות סביבה
טוני אתה אלוף!!! כל הכבוד על המהירות, היעילות ועל המקצועיות שלך...!
ליאור עקירב
עקירב ייעוץ אסטרטגי
תודה טוני, עזרת לי לתמצת ולהסביר את הטיפול שלי באוטיסטים. כל הכבוד לך. קיבלתי על הסירטונים שלך תגובות מצויינות כבר ביום הראשון של הצגת הסירטונים בפייסבוק.
תודה,
ד"ר רונן מנדי כירופרקט
מרכז מנדי לכירופרקטיקה