בְּמָה אוּכַל לְעַזּוּר לָכֶם

הי שמי טוני, בעולם העסקים מכנים אותי טוני הזברה .
אשמח לשמוע מכם בְּמָה אוּכַל לְעַזּוּר לָכֶם?

בלוג

הבנת התפקידים המובהקים של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה באסטרטגיה העסקית שלך

בעידן הדיגיטלי, בעלי עסקים רבים נתקלים בשאלה אם לבנות אתר אינטרנט או דף נחיתה. חשוב להבין שמדובר בשני כלים שונים בעלי מטרות ותפקידים שונים, ולא מחליפים זה את זה. אתר אינטרנט מתפקד כחזית דיגיטלית רחבה לעסק, מציג את המותג, המוצרים והשירותים באופן מקיף. הוא משמש כפלטפורמה לסיפור המותג ולבניית זיקה עם הלקוחות.

קרא עוד »

עלייה בשלושה שלבים להצלחה במדיה חברתית: אסטרטגיה, תוכן, ביצוע!

מאמר זה מתאר שלושה שלבים מרכזיים לשיווק מוצלח במדיה החברתית: 1️⃣ יצירת אסטרטגיה ברורה המבוססת על המאפיינים והקהל הייחודיים של העסק שלך, 2️⃣ הפקת תוכן מרתק ואיכותי, 3️⃣ יישום ביצוע עקבי ומתמשך. המחבר מדגיש את החשיבות של יצירת השפעה ולא רק יצירת רעש, ומזכיר לקוראים שהם היוצרים של גורלם.

קרא עוד »

לחשוף להצליח: כיצד קמפיינים ממומנים לחשיפה משפרים את שיווק האורגני שלך

המאמר בוחן את השילוב החשוב שבין שיווק אורגני לקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות. הוא מדגיש את היתרונות של השימוש בקמפיינים ממומנים להגברת החשיפה, שיפור התדמית, והגברת ההשפעה של מותג. בנוסף, המאמר מעלה את הנקודה שקמפיינים לחשיפה מספקים ערך מוסף גדול לשיווק האורגני תמורת השקעה פיננסית מינימלית.

קרא עוד »

מאפייה של החלומות: כיצד שיווק דיגיטלי אורגני הציל את חייה של מירי

בסיפור מרתק זה, אנו מתעמקים במסעה משנה את חייה של מירי אם חד הורית ובעלת מאפייה, הנאבקת לשרוד. הסיפור של מירי הוא עדות לכוח הטרנספורמציה של שיווק דיגיטלי אורגני, ומדגיש כיצד היא הפכה את המאפייה בעיר הקטנה שלה למיזם משגשג. לא רק סיפור הצלחה עסקי, הוא מתאר את הצמיחה האישית של מירי, חיזוק הנחישות שלה והגשמת חלומותיה. זה ממחיש עד כמה שיווק דיגיטלי אורגני הוא יותר מסתם כלי – הוא גלגל הצלה שיכול לעורר קסם בדרכים הכי לא צפויות.

קרא עוד »

לכבוש את הקהל שלך: כוחו של תוכן חזותי בפוסטים מרתקים במדיה חברתית

בפוסט זה, אנו חוקרים את ההשפעה של תוכן ויזואלי ביצירת פוסטים מרתקים במדיה חברתית. לחזותיים יש את הכוח ללכוד תשומת לב, להעביר מסרים ביעילות ולהניע מעורבות גבוהה יותר. אנו מספקים טיפים מעשיים כיצד ליצור פוסטים מושכים מבחינה ויזואלית, כולל שימוש בתמונות באיכות גבוהה, שילוב גרפיקה וסרטונים, מינוף טכניקות סיפור ואופטימיזציה עבור פלטפורמות שונות של מדיה חברתית. על ידי רתימת הכוח של תוכן ויזואלי, אתה יכול לרתק את הקהל שלך ולהעלות את הנוכחות שלך במדיה החברתית.

קרא עוד »

טוני הזברה

טוני זברה, מאסטר השיווק הדיגיטלי. עם קריירה המשתרעת על פני כמעט שלושה עשורים, טוני הוא מומחה ותיק בתחום הפרסום הדיגיטלי. ב-1994 הקים משרד פרסום דיגיטלי, שהפך מאז לאחת מהסוכנויות המובילות בענף.

התשוקה של טוני לטכנולוגיה מתחילה בימיו הראשונים כאחד מבוני אתרי האינטרנט הראשונים בישראל. במהלך השנים הוא חידד את כישוריו באמצעות מאות שעות של הכשרות והרצאות בתחום הדיגיטל, במתן שירות לסוכני ביטוח, עורכי דין, קוסמטראיות, רופאים, ועוד עסקים קטנים ובינוניים. באמצעות ניסיון זה, הוא השיג תובנות חשובות לגבי אופן הפעולה של עסקים שונים ומה נדרש כדי להשיג נראות דיגיטלית רווחית.

עם ניסיון רב וידע של עסקים רבים, טוני יודע להתאים את החשיפה הדיגיטלית הנכונה של כל עסק לעולם הדיגיטלי. הוא מבין שכל עסק הוא ייחודי, עם מערך אתגרים והזדמנויות משלו. מתוך מחשבה זו, הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי לפתח אסטרטגיה מותאמת שעונה על הצרכים הספציפיים שלו.

הצלחתו של טוני נעוצה ביכולת שלו לשלב מומחיות טכנית עם יצירתיות וחדשנות. הוא תמיד מחפש רעיונות וגישות חדשות שיעזרו ללקוחותיו להקדים את המתחרים.

כאב גאה לשני בנים, טוני מעריך עבודה קשה, מסירות והתמדה.

למה זברה

הכינוי זברה מגיע משני תכונות של הזברה שמאפיינות את צורת העבודה שלי

  • פסי הזברה הם ייחודיים כמו טביעת אצבע
  • יש בין הזברות ערבות הדדית מאוד אמיצה.

תכונות אלו חייבות להיות בכל עסק אם ברצונו להצליח. 

כל עסק הוא ייחודי בפני עצמו, אולם ככל שיקיים נטוורקינג שיתוף פעולה וערבות הדדית  יצליח יותר בג’ונגל העסקים קשה לשרוד לבד.

מה לא ידעתם על הזברה

החוקרים מציינים שעוברי הזברה מתחילים את התפתחותם ברחם כשהם שחורים, ובמשך גדילתם מופיעים הפסים הלבנים. 

התפתחות זו של צבעים, להישרדות כנגד מתקפות זבובי הסוס שמזהים שטחים חלקים והפסים מטעים אותם

הזברה חיה מהירה מאוד, יכולה להגיע למהירות של 60 קמ”ש